Ми є дилером компанії «Новий Стиль».

Компанія «Новий Стиль» в Україні була заснована в 1997 році. За роки успішної роботи наше підприємство досягло багато чого. В активі компанії близько 2000 співробітників, більше 65000 кв. м виробничих площ, щорічний випуск продукції більш 3800000 стільців і крісел, два офіційних представництва: в Росії та Казахстані, а також близько 2000 дилерів і дистриб’юторів.

На сьогоднішній день АТ «Новий Стиль» є лідером у виробництві офісних крісел і стільців у країнах СНД і Східної Європи. Наша компанія виробляє і реалізує меблі під торговою маркою «Nowy Styl», а також представляє на ринку країн СНД ще дві торгові марки, що належать «Nowy Styl Group»: «BNOS» і «Forum Seating».

Ми міцно утримуємо лідируючу позицію завдяки постійному покращенню якості продукції, розширенню асортименту, а також багатому досвіду, який дозволяє передбачати побажання наших клієнтів.

Замкнутий цикл виробництва від виготовлення дрібних комплектуючих до складання готових виробів, висококласне обладнання, сучасна система контролю якості, а також раціональне управління витратами на підприємстві дозволяють нам гарантувати високу якість продукції, а також формувати вигідні цінові пропозиції для наших клієнтів.

Купуючи зручні, функціональні і надійні меблі від ТМ «Nowy Styl», ви будете приємно здивовані, тому що оптимальне поєднання ціни та якості є безперечною перевагою нашої продукції.