Ми є авторизованим дилером компанії «Вікна КОРСА».

Компанія «Вікна КОРСА» випускає продукцію з ПВХ профілів REHAU вже більше 14 років. На сьогоднішній день наша компанія один з найбільших в Україні виробників металопластикових конструкцій. Виготовлення продукції на заводах ТМ КОРСА відбувається в повній відповідності з рекомендаціями та згідно технологіям нашого головного стратегічного партнера – німецького концерну REHAU. Ми напряму закуповуємо комплектуючі у відомих компаній-виробників і випускаємо на ринок вікна найвищої якості.

Продукція, що випускається під зареєстрованою торговою маркою КОРСА, є однією з кращих на українському ринку металопластикових конструкцій. Вікна, двері, гаражні ворота, ролети, жалюзі з пластика, металу і скла – ось стислий перелік нашої продукції.

Виробнича площа 4300 м2, складська – 19 000 м2. Розрахункова виробнича потужність – 50 тис. м2 конструкцій в місяць. Стратегічний партнер – компанія REHAU (Німеччина) – є постачальником профілів для виробництва та постійним аудитором якості вікон КОРСА.

У 2007 році підписано договір, за яким управління виробництвом і просуванням ТМ КОРСА перейшло до холдингу UW (Швейцарія), що стало першою подібною угодою з продажу бізнесу західної компанії в галузі.

Новий власник активно розширює частку марки на існуючих ринках, а також впроваджує її на ринки нових регіонів.

Кожне пластикове вікно від торгової марки КОРСА – це створений індивідуально для Вас високотехнологічний механізм, який пройшов лабораторні та сертифікаційні випробування і був проконтрольований на всіх етапах, особливо на етапі “виробництво вікна”.